Český malíř 1. poloviny 20. století
Zámecká kaple ve Smiřicích, signováno vpravo dole nečitelně, olej/karton, 54 x 43 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Buch: "Ehrenbuch der österreichisch-ungarischen Wehrmacht",
- Brillantohrstecker zus. ca. 1,10 ct
- LKW "VW T5 HD-Doka-Kastenwagen LR 2.0 TDI 4Motion D-PF (Euro 5)",